دانلود تماشا سریال مسابقه رئالیتی شو ناتو فصل دوم ۲ قسمت پنجم ۵ محمدرضا علیمردانی

0 Comments

دانلود قسمت 5 فصل 2 مسابقه ناتو با لینک مستقیم + کیفیت عالی

دانلود قسمت پنجم سریال 5 ناتو فصل دوم کامل از سایت آپ دی ال مووی

قسمت 5 فصل 2 تماشا ناتو نسخه کامل + خرید قانونی به سایت اضافه شد

ژانر (موضوع): رازآلود

زبان فارسی

سال انتشار: 1402

محصول کشور: ایران

بازیگران: احسان کریمی، امید ماهر، سارا قدری، پریا صادقی، پژمان علیپور، ایمان صفا، حسین مهری، علی صبوری، هلیا امامی، مهسا طهماسبی، هادی کاظمی، کامران تفتی، کمند امیر سلیمانی، شقایق دهقان، مجید آقا کریمی، رزیتا غفاری، امیرحسین مدرس، فقیهه سلطانی، وحید آقاپور و نصرالله رادش،

دانلود تماشا سریال مسابقه واقعیت شو ناتو فصل 2 قسمت 5 نسخه کامل ترافیک رایگان با لینک مستقیم کیفیت عالی که چندین بازیکن در آن حضور دارند. در طول مسابقه از آنها 10 سوال سخت و گاهی خنده دار پرسیده می شود و بازیکنان باید با همکاری یکدیگر پاسخ صحیح را بیابند. در بین این بازیکنان یک نفر نقش «ناتو» را دارد. ناتو کسی است که از قبل پاسخ همه سوالات را می داند. به جز بازیکنی که نقش ناتو را تماشا می کند، هیچکس حتی مجری برنامه از هویت این بازیکن اطلاعی ندارد.

  • روز پخش: دوشنبه
  • شبکه: نمایش خانگی
  • تهیه کننده: مهدی صفی یاری

معرفی سریال

سریال نااتو یک مجموعه مسابقه رئالیتی شو، کمدی و معمایی به کارگردانی و تهیه کنندگی مهدی صفی یاری است که در سال 1401 تولید و در بهار 1402 منتشر شد. مجری برنامه رئالیتی شو ناتو محمدرضا علیمردانی است که دوشنبه ها ساعت 8 صبح از شبکه نمایش خانگی پخش می شود. ناتو شامل 21 قسمت است و هر قسمت از این برنامه زمانی بین 50 دقیقه تا 70 دقیقه دارد. چند بازیکن در نمایش واقعیت ناتو حضور دارند؟ در طول مسابقه از آنها 10 سوال سخت و گاهی خنده دار پرسیده می شود و بازیکنان باید با هم به پاسخ صحیح برسند. اگر بازیکنان به هر سوال پاسخ صحیح دهند مبلغی به عنوان پاداش دریافت می کنند و به ازای هر پاسخ اشتباه همان مبلغ از پاداش آنها کسر می شود. در میان این بازیکنان، یک نفر نقش ناتو را دارد. ناتو کسی است که از قبل پاسخ همه سوالات را می داند. به جز بازیکنی که نقش ناتو را تماشا می کند، هیچکس حتی مجری برنامه از هویت این بازیکن اطلاعی ندارد.

لینک دانلود قسمت پنجم فصل دوم 2 تماشا ناتو در انتهای مطلب قرار گرفته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts